Seznam přijatých dětí ke stažení zde více informací
Zavřít
Zpět

Hračky do školky

Zpět na seznam článků

Prosíme rodiče, aby dětem dávali do školky pouze plyšové hračky, pokud děti budou odpočívat. Nedávejte jim žádné plyšáky v XXL rozměrech. Do postýlek se nám pak děti sotva vejdou. Není potřeba, aby dítě mělo dvě a více hraček. Děti si svojí hračku stejně odloží na určené místo a pak si s ní během dne vůbec nehrají.

Drobné hračky si děti ve třídě někam položí a nejsme schopni je dohledat. Pokud dítě má potřebu si nějakou hračku nést do školky, prosíme, nechte jim hračku popřípadě schovanou v šatně v tašce. U Sluníček jsme děti nechávali. V Beruškách už takové potřeby děti nemívají. Mnohé děti se přijdou s hračkou pochlubit svým kamarádům a rodiče si jí při předávání dítěte berou zpět domů. Nikoho pak nemusí trápit, že se mu hračka rozbila nebo dokonce ztratila.

Školku máme opravdu dobře vybavenou a děti jsou obklopené různými druhy hraček a pomůcek.

Děkujeme za pochopení. Konzultační hodiny pro rodiče s vedoucí MŠ paní Brožkovou

Čtvrtek, 27.06.2024

Po předchozím jednání je rodičům k dispozici paní vedoucí vždy ve čtvrtek od 9. do 16:30 hodin. Kontaktujte jí na e-mailovou adresu: Helena.Brozkova@2msmost.cz Popřípadě SMS na telefonní číslo: 739 …

Více informací

Ukázková hodina plavání

Úterý, 18.06.2024

Rádi bychom rodiče Krtečků pozvali na poslední - ukázkovou hodinu plaveckého výcviku:v úterý 25. 6., v 10:00 (ne dříve) na 3. ZŠ U Stadionu (vchod viz foto),  Můžete se přijít podívat, jak se Vašim d…

Více informací

Závěrečná besídka Předškoláků a přespávačka ve školce

Sobota, 15.06.2024

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Berušky si užívaly dopoledne se zvířátky

Úterý, 11.06.2024

I děti z 2. třídy si po celé dopoledne v chomutovském lesoparku hrály na dětském hřišti, plnily bříška dobrotami od rodičů, ale hlavně poznávaly a pozorovaly zvířátka. Byl to opět moc hezký výlet. 

Více informací