Seznam přijatých dětí ke stažení zde více informací
Zavřít
Zpět

Kontakty

zástupkyně ředitelky: Helena Brožková

                                        739 759 983 (raději SMS)

                                        477 002 023

omlouvání dětí: ms.fibicha@2msmost.cz

adresa mateřské školy: Zdeňka Fibicha 2822/45, 43401, Most

poloha MŠ: 50.4976388N, 13.6350374E

pedagogický sbor:

1. třída "Sluníčka" 

telefon do třídy: 477 002 028

Klára Trefilová - Klara.Trefilova@2msmost.cz

zastupující: Jana Sedláčková - Jana.Sedlackova@2msmost.cz

Lenka Vysypalová - Lenka.Vysypalova@2msmost.cz

2. třída "Berušky"

telefon do třídy: 477 002 029

Helena Brožková (zástupkyně ředitelky) - Helena.Brozkova@2msmost.cz

Anna Machová (vedoucí učitelka) - Anna.Machova@2msmost.cz

3. třída "Krtečkové"

telefon do třídy: 477 002 030

Veronika Novotná - Veronika.Novotna@2msmost.cz

Ivana Brožová - Ivana.Brozova@2msmost.cz

Kuchyně:

telefon do kanceláře kuchařek: 477 002 026


Krtečkové se loučí - Aneb ohlédnutí za Předškoláky

Malá vzpomínka na společně strávený čas ve školce :)

Více informací

Ukázková hodina plavání

Rádi bychom rodiče Krtečků pozvali na poslední - ukázkovou hodinu plaveckého výcviku:v úterý 25. 6., v 10:00 (ne dříve) na 3. ZŠ U Stadionu (vchod viz foto),  Můžete se přijít podívat, jak se Vašim d…

Více informací

Závěrečná besídka Předškoláků a přespávačka ve školce

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Berušky si užívaly dopoledne se zvířátky

I děti z 2. třídy si po celé dopoledne v chomutovském lesoparku hrály na dětském hřišti, plnily bříška dobrotami od rodičů, ale hlavně poznávaly a pozorovaly zvířátka. Byl to opět moc hezký výlet. 

Více informací