Zápisy budou probíhat elektronicky od 2. 5. 2024 od 6.00 hodin do 16. 5. 2024 do 23.59 hodin. Zárove… více informací
Zavřít
Zpět

Kontakty

zástupkyně ředitelky: Helena Brožková

                                        739 759 983 (raději SMS)

                                        477 002 023

omlouvání dětí: ms.fibicha@2msmost.cz

adresa mateřské školy: Zdeňka Fibicha 2822/45, 43401, Most

poloha MŠ: 50.4976388N, 13.6350374E

pedagogický sbor:

1. třída "Sluníčka" 

telefon do třídy: 477 002 028

Klára Trefilová - Klara.Trefilova@2msmost.cz

zastupující: Jana Sedláčková - Jana.Sedlackova@2msmost.cz

Lenka Vysypalová - Lenka.Vysypalova@2msmost.cz

2. třída "Berušky"

telefon do třídy: 477 002 029

Helena Brožková (zástupkyně ředitelky) - Helena.Brozkova@2msmost.cz

Anna Machová (vedoucí učitelka) - Anna.Machova@2msmost.cz

3. třída "Krtečkové"

telefon do třídy: 477 002 030

Veronika Novotná - Veronika.Novotna@2msmost.cz

Ivana Brožová - Ivana.Brozova@2msmost.cz

Kuchyně:

telefon do kanceláře kuchařek: 477 002 026


Konzultační hodiny pro rodiče s vedoucí MŠ paní Brožkovou

Po předchozím jednání je rodičům k dispozici paní vedoucí vždy ve čtvrtek od 9. do 16:30 hodin. Kontaktujte jí na e-mailovou adresu: Helena.Brozkova@2msmost.cz Popřípadě SMS na telefonní číslo: 739 …

Více informací

Krtečkové - 2. den na Lesné

Malá ukázka z dnešního dne. Zbytek fotografií přidáme později. 

Více informací

Krtečkové - 1. den na Lesné

Malá ochutnávka z dnešního dne. Ostatní fotky přidáme po příjezdu. Dětem se tu velmi líbí :)

Více informací

Krtečkové hlásí příjezd na Lesnou

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací