Konzultační hodiny pro rodiče s vedoucí MŠ Zdeňka Fibicha paní Brožkovou. Po předchozím jednání j… více informací
Zavřít
Zpět

O třídě

"Milá dítka, zavřete očka,
podívejte se – spinká kočka,
spinká vláček, spinká míček,
spinká celý pokojíček.
Slunce půjde taky spát.
Bude se mu o nás zdát."

Naše třída "Sluníčka" je určena pro nejmladší děti od tří do čtyř let.

Prostředí třídy je přizpůsobeno nejnižšímu věku dětí (velikost nábytku, veliká nabídka hraček a stavebnic, výtvarných potřeb). Snažíme se tím děti učit zkoušet nové věci a zapojovat se do dění ve třídě.

V prvních týdnech od začátku školního roku se děti adaptují na pobyt ve školce. Pravidelný denní režim jim pomáhá orientovat se v organizaci dne. Učí se, jak se chovat v novém kolektivu a jak vycházet se svými vrstevníky, jak naslouchat a spolupracovat se svými učitelkami. Každý den se učí něco nového (říkanky, písničky, pohybové hry nebo cvičí, malují, tvoří). Denně s dětmi procvičujeme gymnastiku mluvidel, obohacujeme jejich slovní zásobu. Před spánkem vždy dětem čteme pohádky, pravidelně s nimi vedeme rozhovor.

Naším cílem je, aby ve třídě panovalo přátelské klima, kde si děti navzájem pomáhají, kde je každý ostatními přijímaný a cítí se dobře.

O Vaše nejmenší se starají paní učitelky : Klára Trefilová a Lenka Vysypalová


Konzultační hodiny pro rodiče s vedoucí MŠ paní Brožkovou

Po předchozím jednání je rodičům k dispozici paní vedoucí vždy ve čtvrtek od 9. do 16:30 hodin. Kontaktujte jí na e-mailovou adresu: Helena.Brozkova@2msmost.cz Popřípadě SMS na telefonní číslo: 739 …

Více informací

Berušky, Krtečkové a první sníh

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Krtečky navštívili vojáci

Ve čtvrtek dopoledne navštívili třídu Krtečků vojáci, kteří si pro děti připravili krásnou přednášku spojenou s ukázkou vojenské výbavy. Děti si prohlídku náramně užily a získaly krásný zážitek, včetn…

Více informací

Míčové hry u Krtečků

Jak se nám daří na míčových hrách? 

Více informací